Przygoda życia, czyli rejs MSC ze Złotym Wiekiem
Już dawno nie opowiadałam Wam o swoich wakacjach. Jakoś tak zabrakło mi czasu. Jednak ostatnio znalazłam się na wyjątkowym wyjeździe, o którym szkoda byłoby milczeć, bo tak cudnie było. 😁 Oto podsumowanie rejsu Ibiza Sycylia, który odbyłam w maju 2026 roku z firmą Złoty Wiek w Poraju. Towarzystwo turystyczne oferuje wyjazdy dla osób po pięćdziesiątym roku życia, a ja jako nieco młodsza miałam farta uczestniczyć jako osoba towarzysząca. I wiecie co? Bardzo się cieszę, że taka okazja mi się przydarzyła, bo naprawdę warto było tego doświadczyć. Sami zobaczcie. 👇😊 Dzień 1 Wsiadamy do autokaru. Lekko niepewni, ale podekscytowani przygodą przed nami. Część z nas jeszcze nie wie, jak wygląda podobny wyjazd i jak to jest mieszkać na statku. Wszyscy widzieliśmy zdjęcia, słyszeliśmy opowieści znajomych, a jednak to nadal niespodzianka. Składamy walizki w luku bagażowym, poznajemy pilota i zajmujemy miejsca w autokarze. Rozglądamy się dookoła. Pozostali koloniści również są w dobrych humo...